Vestel 43F9530 43'' 108 Ekran Full HD Smart TV
Vestel 43F9530 43'' 108 Ekran Full HD Smart TV
Vestel 43F9530 43'' 108 Ekran Full HD Smart TV
Vestel 43F9530 43'' 108 Ekran Full HD Smart TV
Vestel 43F9530 43'' 108 Ekran Full HD Smart TV
Vestel 43F9530 43'' 108 Ekran Full HD Smart TV
Vestel 43F9530 43'' 108 Ekran Full HD Smart TV

Vestel 43F9530 43'' 108 Ekran Full HD Smart TV

Fiyat : ₺13.950,00(KDV Dahil)
Minimum alım adeti 1, Maksimum alım adeti 1

 

 

BEYAZESYABUL SATMIŞ OLDUĞU TÜM ÜRÜNLERIN YETKILI BAYISIDIR !

 

 •  

   

   

  1

  Full HD

   

  Full HD çözünürlükle Vestel TV'nizde görüntü, gerçeğe yakın ve daha ayrıntılıdır. 1920x1080 piksel sayısına sahiptir.

   

   

 •  

   

   

  2

  Smart TV

   

  Standart bir televizyon ötesinde, birbirinden farklı içerik alternatifleri sunan Vestel Smart TV, evde geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli hale getiriyor. Netflix, Youtube, Amazon Prime, Ssport, YoutubeKids ve çok daha fazlası Vestel Smart TV'lerde! Birbirinden heyecanlı film, dizi, belgesel ve daha bir çok içerikle saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız!

   

   

 •  

   

   

  3

  Kusursuz Piksel Garantisi

   

  Kusursuz Piksel Garantisi uygulaması sayesinde televizyon keyfiniz yarıda kalmasın! Kusurlu piksel sayısı bağımsız olacak şekilde kullanıcı hatası kaynaklı olmayan ve revizyonlu olmayan tüm Vestel markalı LCD televizyonların herhangi bir bölümünde olan piksel kusurunun saptanması ve raporlanması durumunda Müşteri Hizmetlerimizin desteğiyle çözüme kavuşturarak üründeki piksel kusurunu gideriyoruz.

   

   

 •  

   

   

  4

  HDMI

   

  HDMI teknolojisi, yüksek kalitede görüntü ve sesin herhangi bir sıkıştırma işlemine gerek olmaksızın tek bağlantı üzerinden olduğu gibi aktarılması için aracı olur. Televizyonunuzda yer alan HDMI girişiyle ise nitelikli bir TV keyfi sizi bekliyor.

   

   

 •  

   

   

  5

  USB

   

  Televizyonunuzun USB girişi sayesinde başka cihazlarınızda yer alan dijital içerikleri de Vestel televizyonunuzda görüntüleyebilmeniz mümkün.

   

   

 •  

   

   

  6

  Bluetooth

   

  Radyo frekansı aracılığıyla kablo bağlantısı olmaksızın cihazların ve çevresindeki cihazların birbiriyle iletişimini sağlayan bluetooth ile cihazlardaki tüm veriler, herhangi bir somut kanal gerekmeksizin paylaşılabiliyor. Bluetooth özelliği bulunan ses cihazlarını ve uzaktan kumandaları da Vestel televizyonunuzla eşleştirerek TV keyfinizi ikiye katlamak mümkün. Ayrıca farklı cihazlarda yer alan içerikleri, bluetooth ile televizyonunuzun ekranına yansıtabilirsiniz.

   

   

 •  

   

   

  7

  Dahili Wi-Fi

   

  Dahili Wi-Fi özelliği sayesinde Vestel TV'ler, harici başka bir cihaza ihtiyaç duymadan kablosuz ağlara kolaylıkla bağlanabiliyor. Size de yalnızca televizyonunuzun ayarlar kısmından Wi-Fi şifresini girerek, internette dilediğiniz gibi sörf yapmak kalıyor.

   

   

 

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

 

 • Dahili Wi-Fi

  Kablosuz internet çıktığı günden bu yana hayatımızdaki teknolojiler büyük bir değişim geçirdi. Öyle ki ev veya iş yerlerine internet bağlanması için bir zamanlar gerekli olan sabit telefonlar da geride kaldı. Tüm teknolojilerin mobilize olmaya başladığı günümüzde, kablosuz internete herhangi bir aparat kullanmadan bağlanmak artık yalnızca akıllı telefonlara mahsus değil. Artık televizyonlar da bu ayrıcalığa dahil oluyor. Üstelik ekstra kabloları ve adaptörleri unutmanın zamanı çoktan geldi! Dahili Wi-Fi özelliği sayesinde televizyonunuz, harici başka bir cihaza ihtiyaç duymadan kablosuz ağlara kolaylıkla bağlanabiliyor. Size de yalnızca televizyonunuzun ayarlar kısmından Wi-Fi şifresini girerek, internette dilediğiniz gibi sörf yapmak kalıyor.

 • Vestel Smart Center

  Vestel Smart Center, Vestel Smart TV’lerle uyumlu bir tablet ve akıllı telefon uygulamasıdır. Bu uygulama ile, fotoğraf, müzik veya videolarınızı televizyondan mobil cihazınıza ya da mobil cihazınızdan televizyonunuza aktarabilir, mobil cihazınızı kumanda gibi kullanarak tüm televizyon fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz. Vestel Smart Center’ın akıllı Rehber fonksiyonu size TV deneyiminizi bir üst seviyeye taşırsınız.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR