Singer SC220 Dikiş Makinesi
Singer SC220 Dikiş Makinesi
Singer SC220 Dikiş Makinesi
Singer SC220 Dikiş Makinesi

Singer SC220 Dikiş Makinesi

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺14.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺13.000,00(KDV Dahil)
Minimum alım adeti 1, Maksimum alım adeti 1

BEYAZESYABUL SATMIŞ OLDUĞU TÜM ÜRÜNLERIN YETKILI BAYISIDIR !

 

 

Singer Sc220 Rd Elektronik Dikiş Makinesi

 

Pedalsız kullanım imkanı tanıyarak kolaylık sağlar. Temel dikiş, dekoratif dikiş gibi 200 adet kayıtlı dikiş seçeneği ve 9 adet tam otomatik tek adımlı ilik seçeneği ile oldukça kullanışlıdır. Dahil edilen yazı şekilleri ve harfler ile projelerinizi çeşitlendirme olanağı tanır. İğne konumunu değiştirmenize izin vererek üst dikiş, fermuar ya da kenar dikişi gibi farklı teknikler yapabilirsiniz.

 


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 

  • Dikiş makinesi, düğme boyutu seçme imkanı tanıyarak uygun ilikler dikmenize yardımcı olur.
  • Minimum eforla çalışır ve göz yorgunluğu yaratmaz.
  • Başlat durdur düğmesi sayesinde pratik ve hızlı bir kullanım sunar.
 

 


Yüksek Performans

 

Yüksek performansa sahip dikiş makinesinin dakikada 750 dikiş yapabilme kapasitesi vardır ve bu sayede hızlı dikiş avantajı sunar. Düğme dikiş seçeneği de bulunur. Baskı ayağı ekstra yüksek bir şekilde konumlandırılmıştır ve kalın kumaşların makineye yerleştirilmesini kolaylaştırılır.

 


Aksesuar Avantajı

 

Farklı çeşitlerdeki iğneler, makaralar ve makara kapakları mevcuttur. Ayrıca yama plakası, dikiş sökücü, yardımcı makara pimi ve fermuar ayağı gibi fonksiyonel ekipmanları sayesinde birbirinden farklı birçok amaca hizmet ederek hayatınızı kolaylaştırır.

 


Dayanıklı Yapı

 

Ağır hizmet tipi metal çerçevesinin varlığı ve sağlam materyali sayesinde olası bir darbe ve düşme durumlarına karşı dayanıklıdır. Fazla kullanıma bağlı zamanla oluşabilecek performans düşüklüğü minimum düzeyde seyreder. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım avantajı sunar.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR