Menü
Sepetim

SAMSUNG VC07R302MVR TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE

SAMSUNG VC07R302MVR TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE
SAMSUNG VC07R302MVR TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE
SAMSUNG VC07R302MVR TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE
SAMSUNG VC07R302MVR TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE
SAMSUNG VC07R302MVR TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE
-28 %
SAMSUNG VC07R302MVR TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE
SAMSUNG VC07R302MVR TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE
SAMSUNG VC07R302MVR TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE
SAMSUNG VC07R302MVR TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE
SAMSUNG VC07R302MVR TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE

Hemen Paylaş

SAMSUNG VC07R302MVR TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE
836,62TL
1.156,40TL
Vergiler Hariç: 709,00TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Marka: SAMSUNG
 • Stok Kodu: SUP.150
Ücretsiz Kargo
5 Desiye Kadar 300₺ ve üzeri Ücretsiz Gönderim
Orijinal Ürün
Aldığınız bütün ürünler orijinaldir.
Güvenli Alışveriş
256BIT SSL sertifikası ile kart bilgileriniz güvende!
Kolay İade
Aldığınız ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

Ürün Detayları

Samsung VC07R302MVR/TR 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Samsung VC07R302MVR/TR 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge


CycloneForce Teknolojisi

Samsung 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge CycloneForce sistemi sayesinde maksimum verimle toz haznesini ve süpürgenin gücünü kullanır. Konik toz haznesi süpürge çalışırken tozları filtre ağızından uzak tutarak süpürgenin tıkanmasını engellerken süpürge performansını kesintisiz devam etmesini sağlar.

Büyük Toz Toplama Haznesi

2.5 litrelik toz toplama kapasitesi ile Samsung elektrikli süpürgenin toz toplama haznesi uzun süre dolmadan temizlik yapmanızı sağlar. Ayrıca hazne sonuna kadar dolana kadar süpürge performansı azalmaz. Toz haznesi kolayca çıkarılıp temizlenebilir.


5 Aşamalı Filtreleme Sistemi

Samsung elektrikli süpürge 5 aşamalı filtre sistemi ile en ufak toz parçasını, polenleri ve zararlı alerjenleri içerisinde tutar. Çıkışından ortama verdiği hava tertemiz ve solunabilir bir havadır.

Farklı Temizleme Başlıkları

Samsung elektrikli süpürge sert zeminler, koltuklar veya dar alanlar için tasarlanmış alternatif temizleme başlıklarını üzerinde taşır. Böylece süpürge uçları hiçbir zaman kaybolmaz. Farklı amaçlarla kullanabileceğiniz süpürge başlıkları sayesinde evde köşe bucak her yeri detaylı olarak temizlersiniz.


Pratik Kullanım Kolay Saklama

Samsung elektrikli süpürge ister dik ister normal konumda en ufak alanlarda bile saklanabilir. Böylece elektrikli süpürgenizi evde koyacak yer aramak derdinden kurtulursunuz.


Yüksek Güç

750 watt güç tüketen Samsung elektrikli süpürgesi hem az enerji kullanır hem de yeni nesil motoru ile yüksek güç üretir. Uzun elektrik kordonu saniyeler içinde süpürgenin içinde toplanır.

Ürün Detayları

CycloneForce
Kolay boşaltılan 2,5 litrelik geniş toz haznesi
Emiş gücünü korur
CYCLONEFORCE
Tutarlı ve yüksek emiş gücüyle etkin temizlik*. CycloneForce sistemi, toz ve kiri havadan çekip dış hazneye hapseden güçlü bir merkezkaç kuvveti oluşturarak yüksek emişi muhafaza eder. Böylece, filtreyi temiz tutar, tıkanmayı önler ve sürekli yüksek emiş gücü sağlar.
* 200W’a kadar. IEC62885-2 Cl. 5.8 uyarınca yapılan dahili testlere göre.
Geniş kapasiteli toz haznesi
KOLAY BOŞALTILAN 2,5 LİTRELİK GENİŞ TOZ HAZNESİ
Elektrikli süpürgenizi boşaltırken zamandan tasarruf edin. Geniş kapasiteli toz haznesi* 2,5 litre toz ve kiri tutarak uzun süre temizlik yapmanızı sağlar. Dolduğunda da tek bir dokunuşla kolayca çıkarılır açılabilir. Böylece içindekileri kolayca boşaltabilirsiniz.
* 1,3 litre kapasiteli toz haznesine sahip Samsung VCC45W0S3K/XTR modeliyle karşılaştırıldığı dahili testler baz alınmıştır.
Beş adımlı filtre sistemi
5 KADEMELİ FİLTRE SİSTEMİ
5 Kademeli Filtre Sistemiyle temiz hava soluyun. Orta ve yarı orta boyutlu tozlar Sünger Filtre ve Kumaş Filtre tarafından yakalanmadan önce, bir siklon büyük toz parçacıklarını ayırır. Hava motordan geçtikten sonra, Yüksek Verimli Filtre ve Sünger Filtre, ince tozları yakalayıp hapseder.
3 özel araç
3 ARAÇLI HIZLI AKSESUAR TUTUCU (İSTEĞE BAĞLI)*
Evinizin her yerini temiz tutun. Hızlı Aksesuar Tutucu* özellikle dar yerler, toz alma ve döşemeler için tasarlanmış 3 aracı içerir. Temizliğe ara vermeden aksesuarları kolayca değiştirebilir ve tümünü tek bir özel haznede kolayca saklayabilirsiniz.
* Bu özellik, modele bağlı olarak değişebilir.
Ergonomik sap tasarımı
KOLAY KAVRANIR SAP
Ellerinizin yorulmaması için elektrik süpürgesini rahatça ve kolayca tutmanızı sağlar. Ergonomik tasarımlı, kaydırmaz kolay kavranır sap, ideal çevre boyutu ve açısıyla hortumu sıkı ve rahatça kavramanızı sağlar. Eklem yeri döndüğü için, borunun takılmasından endişe etmeniz gerekmez.
Kolayca kaldırıp saklayın
KOLAY DEPOLAMA İÇİN 2 YÖNLÜ PARK
2 yönlü park sistemiyle kolayca kaldırın ve depolayın. Temizlik sırasında dik tutup sapından taşıyabilirsiniz. Duvara dayanması gerekmediği için daha az yer kaplar. İsterseniz, düz bir şekilde yatırıp kaydırarak da taşıyabilir ve uygun olan her yerde saklayabilirsiniz.
Kolay temizlenen filtreler
DAYANIKLI VE YIKANABİLİR FİLTRELER
Maksimum emiş gücünü koruyun ve yedek filtrelerden tasarruf edin. Toz haznesinin üzerindeki iki yıkanabilir filtre* tozu hapseder ve yalnızca su kullanarak elle kolayca temizlenir. Böylece uzun süreler boyunca yüksek emiş gücüyle mükemmel temizlik sağlar**.
* Elektrik süpürgesi 4 filtreye sahiptir, ancak yalnızca ikisi yıkanabilir (Sünger Filtre ve Kumaş Filtre).
** Dahili testler baz alınmıştır. İdeal performans için filtrelerin düzenli olarak yıkanması gerekir. Ayrıntılar için kullanım kılavuzuna bakın.