Menü
Sepetim

KİŞİSEL BAKIM

Marka: FAKİR
Ürün DetaylarıFakir 3 Touch Kulak Burun Kıl Alma Tıraş MakinesiPilleri Kolayca TakınBu makine 1 tane pil ile aktif bir şekilde çalışmaya başlar. + yönünde olacak şekilde pili yerleştirin ve en son olarak alt parçayı da gövdeye yerleştirerek sağa doğru çevirip pil takma işlemini tamamlayın.Uyarıları ..
185,00TL
Vergiler Hariç:185,00TL
Marka: FAKİR
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİFakir Pixie Saç Şekillendirme Seti, gelişmiş özellikleriyle birçok ihtiyaca cevap verir. Birden çok parçadan oluşan aksesuar seti ve özel aparatları farklı amaçlar için kullanıma elverişlidir ve gelişmiş teknik özellikleriyle saçları yıpratmadan şekillendirmeye olanak tanır. Ür..
450,00TL
Vergiler Hariç:450,00TL
Marka: FAKİR
Ürün DetaylarıFakir Stubby Sakal Şekillendirme CihazıSakal Bakımının En Güzel AdresiSakallarınızın yeni bir şekle ve imaja dönüşmesi için ortaya çıkarılmıştır. Yüksek performans gücü sayesinde sakallarınıza istediğiniz modelde şekil almasına yardımcı olur. Bu sayede sakallarınız uzun süre boyunca ba..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
Marka: QUEEN
Teknik ÖzelliklerIsı Ayarı Varİyon Kontrolü VarDar Başlık VarGüç (Watt) 2500Soğuk Hava VarAsma Kancası VarHız Ayarı 2 KademeDifüzör VarMarka Queen..
250,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
whatsapp