Menü
Sepetim

FAKİR

Marka: FAKİR
Ürün DetaylarıFakir 3 Touch Kulak Burun Kıl Alma Tıraş MakinesiPilleri Kolayca TakınBu makine 1 tane pil ile aktif bir şekilde çalışmaya başlar. + yönünde olacak şekilde pili yerleştirin ve en son olarak alt parçayı da gövdeye yerleştirerek sağa doğru çevirip pil takma işlemini tamamlayın.Uyarıları ..
249,99TL
Vergiler Hariç:249,99TL
Marka: FAKİR
Ürün DetaylarıFakir Juice Max Katı Meyve SıkacağıEkstra Büyük Beslenme Ağzı İle Meyveleri Bütün AtınElmaları, portakalları ve diğer büyük meyveleri bütün olarak sıkmak isterseniz, geniş besleme ağzını kullanabilirsiniz. Meyveleri bölmek zorunda olmamanız sayesinde daha konforlu bir kullanım elde ede..
3.350,00TL
Vergiler Hariç:3.350,00TL
Marka: FAKİR
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİFakir Pixie Saç Şekillendirme Seti, gelişmiş özellikleriyle birçok ihtiyaca cevap verir. Birden çok parçadan oluşan aksesuar seti ve özel aparatları farklı amaçlar için kullanıma elverişlidir ve gelişmiş teknik özellikleriyle saçları yıpratmadan şekillendirmeye olanak tanır. Ür..
449,00TL
Vergiler Hariç:449,00TL
Marka: FAKİR
Ürün DetaylarıFakir Stubby Sakal Şekillendirme CihazıSakal Bakımının En Güzel AdresiSakallarınızın yeni bir şekle ve imaja dönüşmesi için ortaya çıkarılmıştır. Yüksek performans gücü sayesinde sakallarınıza istediğiniz modelde şekil almasına yardımcı olur. Bu sayede sakallarınız uzun süre boyunca ba..
249,90TL
Vergiler Hariç:249,90TL
Marka: FAKİR
Ürün DetaylarıFakir Bouncy Waffle Makinesiİdeal PlakalarWaffle hamurunu yapıştırmayan ideal plakalar kolay temizlenebilir. Kolay kullanım için el yakmayan kulplar bulunur. Kulplar waffle yapımı sırasında ısınmaz. Ayarlanabilir ısı kontrolü sayesinde farklı ısı aralıklarını tercih ederek tam kıvamınd..
549,90TL
Vergiler Hariç:549,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
whatsapp